FULLMORE / HAIR THICKENER

Fullmore / Hair Thickener jest specjalną mieszanką polimerów oraz niewielkich kolorowych włókien które przylegają do twoich włosów. W przeciągu kilku sekund znikają łyse miejsca a rzadkie i cienkie włosy wyglądają lepiej.

Fullmore / Hair Thickener jest rewolucyjnym rozwiązaniem wśród środków maskujących ubytki włosów. Przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i kobiet pragnących perfekcyjnego wyglądu, Fullmore / Hair Thickener działa błyskawicznie, nie tylko maskując ubytki włosów ale także dodając im faktury i zwiększając ich objętość. Jest całkowicie bezpieczny i bajecznie łatwy w użyciu.

Fullmore / Hair Thickener nie wchodzi w żadne reakcje ze środkami takimi jak Minoxidil i Propecia ®. Jeśli miałeś przeszczepiane włosy, możesz stosować Fullmore / Hair Thickener od chwili, gdy tkanka się zagoi. Fullmore / Hair Thickener w żaden sposób nie szkodzi twoim włosom. Nie dociera do cebulki włosa ani nie zatyka porów skóry. Skóra twojej głowy będzie wciąż oddychać a twoje włosy będą w pełni zdrowe.

Komentowanie jest wyłączone.