Wypadanie włosów

Czy istnieje dobry preparat na wypadanie włosów?

Utrata włosów jest równie dotkliwa dla kobiet jak i mężczyzn. Włosy znajdują się na szczotce, czy po przeczesaniu ich ręką. Według badań dla 66% kobiet w wieku od 15 do 65 lat stanowi to całkiem duży problem. Wypadające włosy są nie tylko problemem dla osób dotkniętych tym schorzeniem, ale również dla firm, które produkują coraz lepsze produkty – zazwyczaj są to szampony i odżywki zapobiegające wypadaniu włosów. Wypadanie włosów wiąże się z różnymi czynnikami, jednak często kojarzone jest ze stresem, ale może mieć też podłoże genetyczne.

Spela 707 – skuteczny preparat na wypadanie włosów

 

Jednym z produktów jest szampon przeciw wypadaniu włosów Spela 707. Szampon nie tylko zapobiega wypadaniu włosów i pojawianiu się łupieżu, ale również odżywia cebulki włosów. Wystarczą 2-3 krople do jednego mycia . Szampon należy wmasować w skórę, zaczynając od czubka głowy w kierunku karku po czym obficie spłukać wodą. Efekty stosowania szamponu można zauważyć już po ok 6 tygodniach.

Kolejnym preparatem, na który warto zwrócić uwagę jest Serum Spela 707, które odbudowuje cebulki włosów i wspomaga ich szybką regenerację. Preparat należy stosować na miejsca dotknięte problemem, wmasowując w skórę głowy małą kroplę serum. Już od pierwszych tygodni stosowania zwalcza przyczyny wypadania włosów. Bardziej gęste i mocniejsze włosy z produktami Spela 707.

Pokonaj wypadanie włosów ze Spela 707!