Technologia

toppik_technologia2

Naturalny magnetyzm

Toppik w sposób natychmiastowy daje efekt gęstych i grubszych włosów. Włókna preparatu zbudowane są z organicznego białka – keratyny, naturalnego budulca naszego włosa. Posiadają ładunek statyczny, który przyciąga włókna do nawet najcieńszych włosów. Preparat jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla kobiet jak i mężczyzn mających problemy z cienkimi włosami, oraz łysieniem.

 

Co wyróżnia Toppik

Nie wszystkie włókna powstają jednakowo

Włókna Toppik uzyskiwane są z naturalnej wełny, z najwyższej jakościowo keratyny, dzięki czemu łączą się z ludzkimi włosami w naturalny i niezauważalny sposób. Inne włókna powstają z keratyny niskiej jakości jak ości ryby, kopyta czy paznokcie, co sprawia że znacznie odbiegają swoją jakością od preparatu Toppik.

Dzięki naturalnej keratynie włókna prepartu Toppik naładowane są energią elektrostatyczną, która spaja je z każdym typem włosa. Imitacje nie posiadają ładunku statycznego, więc nie ma niczego co przytwierdzałoby włókna do naturalnych włosów. W efekcie mogą więc przesuwać się lub opadać na skórę głowy co spowoduje nienaturalny wygląd. Toppik pozostaje na miejscu przez cały dzień, nawet przy trudnych warunkach atmosferycznych.

Po co czekać? Posiądź pełniejsze, gęściej wyglądające włosy w tym momencie!